+370 605 13300 sales@webpower.lt
Grįžti į viršų
 

Vestuvių ir krikštynų fotografavimas Plungėje

Planuojate savo įsimintiniausią gyvenimo šventę bei ieškote profesionalaus ir akademinį išsilavinimą turinčio fotografo? Norite jog nei vienas kadras nebūtų praleistas pro akis? Pataikėte būtent čia. Mūsų komanda teikia foto paslaugas Plungėje ir už jos ribų. Specializuojamės vestuvių ir krikštynų fotografavime. Taip pat atliekame asmenines, nėščiųjų bei šeimos fotosesijas foto studijoje Plungėje arba Jūsų namuose. Vestuvių fotografavimas kūrybingas ir atsakingas darbas. Todėl dar prieš Jūsų šventę, susiplanuosime visą 6ventės eigą. Aptarsime fotografavimo scenarijų, susiderinsime vietas ir parinksime tinkamas dekoracijas bei elementus, jog nuotraukos būtų įsimintinos ir šiltos. Vestuvių fotografas Plungėje visada pasiruošęs padėti Jums. Dirbame tik su moderniausia fototechnika. Turime pažangiausias technologijas, kurių dėka galėsime redaguoti Jūsų nuotraukas, jog jos tiktų ir žurnalų viršeliui. Į Jūsų šventę atvyksime dviese, jog visos akimirkos būtų užfikstuotos. Kol vienas fotografas dirbs su jaunaisiais, kitas lygiagrečiai užsiims su šventės svečiais. Norite jog Jūsų šventės akimirkos būtų įamžintos ir trumpame video? Galime drono pagalba sukurti trumpą video.

Komandoje turime ne tik fotografus ir apšvietėjus, bet ir stilistes ir visažistes. Todėl iki menkiausių smulkmenų galime patarti ir padėti pasirengti Jūsų didžiajai šventei.

Planuojate savo vaikelio krikštynas Plungėje ar Jos apylinkėse? Norite, kad Jūsų atžala nepatirtų šoko fotografavimosi metu? Galime Jums padėti, esame išklausę mokymus darbui su vaikais

 

Webpower.lt įvertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 73 klientų vertinimais.